Оплата і доставка

Способи оплати 

1. Оплата готівкою кур'єру. 

Замовлений товар доставляється водієм-експедитором, і Ви оплачуєте його при отриманні. Даний вид оплати можливий тільки для покупців г. Запорожье. Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви підготуєтеся до розрахунку заздалегідь, тому що не завжди у кур'єра може знайтися необхідна сума для здачі

2. Оплата за безготівковим розрахунком.
Юридичним особам і приватним підприємцям надається повний комплект документів. Доставка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок. Розрахунок проводиться в національній валюті за поточним курсом на день оплати товару.

Обмін товару по ПРИЧИНИ:

"не підійшов за кольором, розміром, обсягом (з вини покупця) по закінченню 2-х днів - уцінка - 5% від вартості замовлення.

  Доставка товарів

1. Доставка по м. Запоріжжя будь-якої побутової техніки, в межах міста Запоріжжя здійснюється транспортом магазину до під'їздів БЕЗКОШТОВНО. Підйом габаритних вантажів БЕЗКОШТОВНО. Заказанний товар передається покупцеві особисто. Доставка здійснюється лише за конкретною адресою офісу або квартири. Покупець повинен перевірити в присутності водія-експедитора товар на механічні пошкодження і комплектність. Після перевірки товару покупець повинен розписатися в ДОСТАВКОВОГО талоні. Замовлення, оформлені до 14:00, доставляються в той же день.

Доставка здійснюється з 9:00 до 18:00, субота з 9:00 до 18:00 крім неділі.

2. Доставка в передмістя платна і коштує 10.00 грн. км. в одну сторону від межі м Запоріжжя, до місця доставки. В іншому умови такі ж, як і при доставці по м Запоріжжю.