Гарантія

   На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, поширюється гарантія від 1 до 3 років в залежності від сервісної політики виробника.

   Після доставки товару, покупець в присутності водія-експедитора перевіряє цілісність і комплектацію продукту. Комплектація виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації. Після прийому товару та підписання доставочного талона право власності переходить до покупця, після чого продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду і комплектації товару.

   Водій-експедитор виписує покупцю тимчасовий гарантійний талон, якщо немає можливості підключити виріб на на місці, тимчасовий гарантійний талон потрібно після перевірки товару замінити на фірмовий талон, який знаходиться в комплекті вироби. Для оформлення фірмового гарантійного талона потрібно покупцеві під'їхати в офіс-магазин «Оскар» за адресою: пл. Профспілок, 1.
   У разі виникнення проблеми з придбаним товаром, покупцеві необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру виробника для визначення причини неполадки. Адреси сервісних центрів в Запоріжжі, вказані в гарантійному талоні вироби.

Обмін і повернення

    
У разі поломки товару або його непрацездатності - повернення або обмін здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що ремонт виробу неможливий, а умови експлуатації не порушені. Повернення грошових коштів здійснюється за наявності у клієнта паспорта в день повернення товару або протягом 7 робочих днів після повернення товару, відповідно до закону.