Як купити?

Заказ

   Шановні покупці! Наші досвідчені менеджери завжди готові надати Вам професійну допомогти в придбанні товару на вигідних умовах в нашому складі-магазині. У нас Ви зможете будь-яким зручним для Вас способом придбати товар з гарантією і доставкою.

   1. Заказ по телефону


   Ви можете зателефонувати за основними телефонами офісу-магазину:
   (066) 492-38-20, (096) 828-88-33

   2. Відвідування магазину.


    У Вас також є можливість зробити замовлення безпосередньо в магазині. Ми завжди раді бачити наших покупців за адресою:
    м. Запоріжжя, пл. Профспілок, буд.1, офіс-магазин «Оскар»
   
(Запрошуємо в магазин: в робочі дні з 9.00 до 18.00, субота з 09.00 до 12.00, неділя вихідний день).

 

     Обраний Вами товар перевіряється за наявністю на складі і за ціною на момент покупки, після цього формується замовлення. При наявності товару на нашому складі доставка здійснюється в цей же день і без передоплати. Якщо товару немає на нашому складі і його потрібно переміщати зі складів України, то доставка узгоджується з Вами додатково. Оформлення такого замовлення здійснюється у нас в офісі за адресою: пл. Профспілок, буд.1, офіс-магазин «Оскар» з внесенням передоплати в розмірі 20% вартості товару, що замовляється.

Остаточний розрахунок за товар виробляється на місці вивантаження покупцеві.

Вибираючи побутову техніку для свого будинку, потрібно уважно поставитися до виробників того чи іншого товару. На жаль, не завжди побутова техніка зі складу відповідає заявленим параметрам, а куплений товар відповідає сертифікату якості і є неоригінальним. Тому, вибираючи звичайний магазин або серед таких популярних інтернет - магазинів, варто приділяти увагу досвіду роботи, відгуками покупців, сервісного обслуговування, яким супроводжується магазин побутової техніка "Оскар" (Запоріжжя). Інтернет магазин «Оскар» впевнений, що кожен покупець залишиться задоволений своїм придбанням!

Якісний товар завжди супроводжується гарантійним талоном виробників товарів. Це дозволяє застрахувати покупця на випадок проблем, що виникли, пов'язаних з експлуатацією побутової техніки. В середньому гарантійний талон поширюється на термін від одного до трьох років. Шукаючи в Запоріжжі магазини побутової техніки, і зайшовши на наш сайт, ви вже зробили правильний вибір.